Монитор, LG 32UN880K-B, 31.5" UltraFine Ergo 4K, IPS AG, DCI-P3 95%, 5ms, 350 cd/m2, 1000:1, 3840x2160, HDR 10, USB Type-C 60W, USB, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, Speaker 5Wx2, LG Switch, Reader Mode, Tilt/Height/Swivel/Pivot/ Extend/Retract, Black
В Наличност
Безплатна Доставка
  • : 32UN880K-B
CreditCredit
Увеличете производителността си с новите иновации за ергономичност и подобряване на работното място.
С DCI-P3 и HDR10, LG UltraFine Ergo осигурява изключително качество на изображението.
Ергономичната стойка е иновация за всеки, който прекарва значително време на бюрото си.
Приложението LG Switch помага да оптимизирате монитора в съответствие с вашата работа и живот.
Размер на екрана, inch31.5" (80.01 cm)
Сензорен дисплей-
Резолюция3840x2160
Разстояние м/у точките, mm0.18159 x 0.18159 mm
Време за реакция, ms5ms
Честота на опресняване, Hz60Hz
Яркост, cd/m2350cd/m2
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Тип синхронизацияAMD FreeSync
Тунер-
Web камера, MP-
Вградени говорители5W x2
Ethernet (RJ-45) порт-
HDMI2 HDMI
DVI-
Display portDisplayPort
Последователно свързване-
VGA-
USB-C1 USB Type-C 60W
USB хъб2 USB 3.0
НаклонTilt
Хоризонтално завъртанеSwivel
Вертикално завъртане± 90°
Регулиране на височина130 mm
Енергиен класG
Консумация, kWh/1000h33 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm71.4 x 40.6 x 64.1 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm100 x 100 mm
Сензорен дисплейНе
Резолюция3840x2160
Време за реакция, ms5
Честота на опресняване, Hz60
Яркост, cd/m2350
Тип синхронизацияFreeSync
ТунерНе
Вградени говорителиДа
НаклонДа
Хоризонтално завъртанеДа
Вертикално завъртанеДа
Регулиране на височинаДа
VESA размер, mmДа
ПодкатегорияMonitors 32"
ЦвятBlack
Приложениеза забавление и игри
Енергиен класG
Консумация, kWh/1000h33
АтрибутСтойност
Размер на екран (inch)31.5
Резолюция3840x2160 (4K UHD)
Честота на опресняване (Hz)60
HDR поддръжкаHDR10
Adaptive SyncFreeSync
СвързаностUSB
Вградени високоговорителиДа
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаДа
Монитор LG 32UN880K-B UltraFine Ergo 4K
Ключови Предимства
  • USB-C свързаност с 60W захранване — Свържете и заредете лаптопа си с един кабел, намалявайки безпорядъка на бюрото.
  • Вградени високоговорители — Двойни 5W говорители осигуряват ясен звук без външни тонколони.
Размер на екран31.5 инча
Резолюция3840x2160 (4K UHD)
Честота на опресняване60 Hz